K2// Themaloze fun !

Veel fun en leren tijdens een themaloos weekje met : 

-dramadoosje : we doen alsof, we spelen toneel, drama = ons doosje verandert telkens en wij doen alsof mee met onze mimiek, onze beste inleving... wat leuk, wat grappig! Zo kregen we een hele zware doos, een stinkdoosje, een heet doosje, een prachtige doos, een megakoude doos enz in onze handjes

-dankjewel bib ieper, nav de voorleesweek hét moment om de mensen van de bib ieper, boekenkoffers en bib elverdinge eens in de bloemetjes te zetten MERCI

-vormen vormen vormen, ze zijn er overal, kan je ze vinden, kan je ze nadoen, kan je ze benoemen ? 

-spelen in de speeltuin, altijd een plezier ! 

-nieuwe boeken uit de bib naast onze school, zo handig en leuk om weer in verse boekjes te kunnen snuffelen, lezen, kijken, voorlezen, ...

-de strijkparels hadden deze week veel succes met de gevolgen van dien...

-1234 hoedje van hoedje van een oud liedje in een nieuw kleedje ! 

-enkele nieuwe (oude) kastjes in onze klas nodigen uit om wat meer te sorteren want het opruimen in het woonhuisje en de winkel lopen niet altijd zoals gevraagd, met nieuwe labels op komst wordt dat een fluitje van een cent (hoop ik), wordt vervolgd

-zwerfvuil rapen, wij kunnen dat, zeker met de hulp van ons hongerig afvalmonstertje. We vonden jammergenoeg veel vieze dingen maaaar nu blinken de straten rondom onze school weer spik en span, en dat door mijn kleine mooimakertjes, bravo ! Liesbet van bakkerij Peter vroeg ons ook bij haar afval te gaan rapen, maar in dat afvalpapiertje zat wel iets heel lekkers, ons afvalmonstertje veranderde voor de gelegenheid even in een snoepiemonster, BEDANKT ! 

-Leve de voorleesweek, het bord op de speelplaats is er al klaar voor en wij zeker ook na een deugddoend weekendje x veel plezier, juf Roselinde 

PS : oude boeken zijn welkom volgende week om in te knutselen ! 

 

 

 

Interesse om je kind
naar onze school te sturen?

Laat hieronder je gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op met jullie!

Alvast hartelijk dank

© Vrije Basisschool Elverdinge - Brielen VZW (BTW 0410.502.218)
Bolle Meersstraat 12 8906 Elverdinge
Cooked and Spiced by Tasty Creations | Hosted by LMD