3° Kleuter van VBS Elverdinge

K3 Elv: Veilig in het verkeer - dank u Oudercomité

We kregen van het oudercomité allemaal een fluojasje omdat we de verkeerstekening zo mooi maakten. Nu zijn we veilig in het verkeer.

We gingen allen kijken naar fluo Fientje (aan het begin van onze schoolstraat). Hierbij wil ik graag dat de  kleuters er zich van bewust worden dat het verkeer risico’s inhoudt en we daarom het beste kiezen voor een veilige uitrusting (fluojas) en veilig gedrag in het verkeer. Daarom wil ik heel graag een oproep doen om steeds de fluojas aan te doen. Dit is een goeie gewoontevorming.

Interesse om je kind
naar onze school te sturen?

Laat hieronder je gegevens na en we nemen zo snel mogelijk contact op met jullie!

Alvast hartelijk dank

© Vrije Basisschool Elverdinge - Brielen VZW (BTW 0410.502.218)
Bolle Meersstraat 12 8906 Elverdinge
Cooked and Spiced by Tasty Creations | Hosted by LMD